O mnie

Mam na imię Dorota i jestem rodowitą warszawianką.

Szkołę wyższą ukończyłam jednak w Słupsku, na kierunku pedagogiki. Po studiach wróciłam do Warszawy i tu skończyłam podyplomowe studia filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Kilkanaście lat przepracowałam w szkole jako polonista (jestem na ogół przeciwniczką feminatywów, zwłaszcza tych z ostatnich lat) i gdyby nie problemy z gardłem, prawdopodobnie nie szukałabym innego zajęcia.

Nieruchomościami zainteresowałam się w latach 90-tych XX w., kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania i kupnie gospodarstwa rolnego.

Mieszkając już na Dolnym Śląsku, moim hobby poza pracą w szkole stało się oglądanie domów, działek, porównywanie cen, przy okazji nawiązywanie nowych znajomości. Ten etap życia uświadomił mi, że obrót nieruchomościami jest moją drugą pasją.

Po kilku latach wróciłam do Warszawy, ukończyłam studia podyplomowe na kierunku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i podjęłam pracę w jednym z biur nieruchomości.

Mam potrzebę ciągłego dokształcania się, dlatego też ukończyłam kolejne studia podyplomowe, tym razem z zakresu zarządzania nieruchomościami i uzyskałam licencję zarządcy nieruchomości o nr 26192, wydaną przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.

W zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami pracuję od ponad 20 lat. Mam również kilkanaście dużych nieruchomości pod swoim zarządem.

W swoim życiu przeprowadzałam się kilkanaście razy. Pozwoliło mi to na bliższe przyjrzenie się zagadnieniom związanym z nieruchomościami.

Temat znam więc od tzw. podszewki – teoretycznie i jako praktyk.

Byłam zapraszana jako ekspert nieruchomości do programów telewizyjnych.

Prywatnie uwielbiam kontakt z ludźmi, jazdę samochodem, pływanie, czytanie książek, śledzenie nowinek z archeologii i paleoastronautyki.

Wszelkie materiały (treści, teksty itp.) przedstawione na blogu worn.pl są wyłącznie mojego autorstwa i są objęte prawem autorskim oraz podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora czyli mojej jest zabronione. W przypadku wykrycia takich działań, osoby dopuszczające się w/w będą podlegać odpowiedzialności karnej.

Jeżeli chcesz zacytować jakikolwiek fragment mojego artykułu w swoim serwisie, możesz to zrobić wyłącznie przy jednoczesnym zamieszczeniu aktywnego linka do mojego artykułu, podając go jako klikalne dla odwiedzających źródło informacji.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na dorota@worn.pl